Ndm kérdése:

Valaki LoL ranked team? :D

Figyelt kérdés
Most leszek ranked, teamet keresek! Jelentkezzetek! LoL nick: nagymark06

2014. júl. 15. 19:37
 1/9 savanyújóska ***** válasza:

Megnéztelek, én jönnék is top/junglernek, de:

1. Azért annyira hamar nem leszel 30-as még kell legalább 15-20-meccs, ha nem több.

2. Masteryből végtelen sok lehet, használd ki, mi az, hogy Kata-Panth? Kitagadlak, ha meglátlak AP Pantheonnal!:D Nekem van vagy 8-9, és csak Bronze III-as vagyok...:D

2014. júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szóval, a masterieseket tudom, még finomítani kell, fogok is rajta :D

Másrészt, tegnap lettem 29-es, és tegnap óta kapta 1050 XP-t, szóval még csak 1500 kell. Holnaptól számítva 4 napig nem leszek itthon, tehát max jövő szerdáig meg leszek 30-as! :D

Mi a nickneved? :)

2014. júl. 16. 13:30
 3/9 anonim válasza:

Én is jeletkeznék, mid/supportnak. :) Most b4-ben vagyok de már vagy fél éve nem rankedeztem.

Küldtem friend-requestet.

2014. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg valaki akar jönni EUW-re? Silver 4-be vagyok
2014. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én gold V vagyok :D ki jön velem duot? XD
2014. júl. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szívesen mennék, amennyiben nyugodt alapon menne a ranekd, és nem úgy, hogy valaki elbasz valamit, és le ordítják a másiknak a fejét, mert akkor nem. Ez csak egy játék, persze, megértem h a ranekd az fontos, de akkor sem élet halál kérdés. Amúgy Siler 2-ben vagyok, midezni szeretek, de van minden hova karim, egyedül ADC-hez nincsenek meg a legújabb karik, csak az alapok, ashe, sivir.
2014. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Mennék, ha:

- nem gond, hogy nincs mikrofonom(hibás hangkártya miatt)

- nem oszlik fel 2 játék után

- nem megy össze vissza a flame


Silver2-es vagyok SpakLee néven felvehet aki akar teamet csinálni

2014. júl. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hétfőn írok mindenkinek! :D
2014. júl. 20. 21:37
 9/9 anonim válasza:

Most akkor ez EUW-n van , vagy pedig Nordicon ? Mindketton tudok menni , nem problema . Silver 3 vagyok Westen es Silver 4 nordicon . Nodricon : Aeldaar es Westen : TrU3 EnErGy .


De feltetelek : nincs flame , nincs baszogatas/pofazas , nem bomlunk fel egy/ket meccs utan .


Ja es mindenhol tudok jatszani :) A main : top , jungle , mid es szupport :D

2014. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!