Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha nagy leszek fényképész...

Ha nagy leszek fényképész szeretnék lenni. Most akarom elkezdeni hobbi szinten a fotózást. Milyen gépet vegyek elsőnek?

Figyelt kérdés
Ha letettem az érettségit, arculattervezői szakra megyek tovább, ahol fotózást is fogok tanulni. Most szeretnék venni egy gépet, fotózgatni szeretnék állatokat,embereket,tájakat. Milyen fényképezőgépet vegyek elsőre??
2010. jan. 8. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ mennyit szánsz rá.Elsőnek megteszi akármyilyen olcsó digitális kompakt gép is.Canon,Nikon,panasonic,stb.
2010. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
szia! Én is fotós szeretnék lenni. Te hova mész továbbtanulni? amúgy szerintem nem kell valami drága gép, csak jó minőségű képet csináljon. De elsőre szerintem az a lényeg (vagy a felvételihez ha esetleg kell saját munkákat vinni) hogy legyen benne fantázia. Ezt azért mondom, mert egy volt osztálytársam is hobbi szinten fotózik és csak egy egyszerű gépe van és olyan jó képeket csinál hogy ihaj :D
2010. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen olyan gépet vegyél, amin van manuális állítási lehetőség, hogy te magad tudd állítani a blendét, záridőt ISO-t, stb.

A bridge gépek többsége ilyen.

Az egyik legolcsóbb ilyen gép a Fuji S1500-as.

Tanulni kiváló, aztán majd eldöntöd, hogy milyen irányba szeretné továbbmenni.

2010. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 issti ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. De ha bátor vagy, akkor sok utánajárással használtak között nagyon jó vételt találsz. Kicsit kockázatos, de kérj segítséget olyantól aki ért hozzá. 4-5 éves digi gépek között nevetséges árok kapsz egészen komoly masinát is, ami később jó lesz terepre, kirándulásra, mert nem félted annyira. Ne a Megapixelt nézd régi gépeknél. Ha komolyabban foglalkozol a fotózással, úgyis rájössz, hogy az a méretet jelenti inkább, nem a minőséget.
2010. jan. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Énis ugyanigy vagyok.Érettségi után énis fotósnak szeretnék elmenni.Mert nagyon jó dolog:D
2010. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!