Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nintendo 3ds-emmel nem tudok...

Nintendo 3ds-emmel nem tudok netezni pedig kapcsolódik a wifihez, miért?

Figyelt kérdés

Csatlakoztam a netre a lehet ez kicsit zavaros

settings/itnernet settings/ connection settings/new connect/tutorial/home/yes/yes/Dont't Know/ (tényleg perjel van ) None of these/ok/kiválasztom a wifinket/beírom a jelszót/ok/ok (testing connect) Connect test sucessful/ok lehet ez kicsit zavaros de /el vannak elválasztva a lépések nem nagyon tudok angolul de ezt naggyábol értem.


Próbáltam a szoftverfrissítést is de ott is hibaüzenetet ír ki:An error has Occurred. Unable to upgdate. The system will now be restarted. Ha intarnet ikonra megyek ez jön ki: The internet browser will become avalabe once you update system via the internet. For details visit support.nintendo.com


a ver. 2.1.0-0E



2014. júl. 12. 22:40
 1/1 Krisipoke ***** válasza:
Próbáld meg átállítani az országot Magyarországról pl. Angliára, mert Magyarországnak nincs Nintendo szervere.
2014. júl. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!