Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » HDMI kábelek között mi a...

HDMI kábelek között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Csak látom,hogy árban kisebb nagyobb értékeket... most nekem csak a PC-t össze kell kötni a monitorral arra milyet javasoltok ?

2014. júl. 11. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármelyiket, amelyik elér a géptől a monitorig.
2014. júl. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt minden képen tudni kell, hogy a lehető legrövidebbet kell venni (de azért a csatlakozó ne feszüljön de ne is maradjon fölösleges cm) hisz minél rövidebb a gébbál annál tisztában megy át a kép rajta. És a kábel árnyékolása is sokat jelent a kép minőségén. Célszerű ezüstszálas és aranyozott végű kábelt venni, hisz ez is javít a minőségen. Az árkategória igen változó hisz van a TESCO-ban 3M 2.000Ft-ért de egy komoly üzletben akár 1M kábelt több milliós összegért is lehet venni.

Nekem egy Asus PB278Q monitor egy Asus GeForce GTX 750Ti videó kártya van összekötve egy Audioquest Slinky 2M-es HDMI kábellal. Szóval én minimum 5.000Ft/1M értékben vennék. Érdemes többet rá költeni.

2014. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!