Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van olyan USB csatlakozós TV...

Van olyan USB csatlakozós TV ami lejátszik a neten található TV-rip-eket?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A televízió adatlapján vagy leírásában jelezni szokták hogy melyek azok a médiafájlok amiket a készülék meg tud jeleníteni.A fellelhető DVD rippek zöme DivX kódolásban lett tömörítve ac3 hanggal,ezeket a mostanság kapható teljes médialejátszós USB-s készülékek le tudják játszani.

Több segítséget tudunk adni neked ha megadod a tv készülék pontos gyártmányát ,sorozatszámát.

2014. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Konkrét készüléket nem tudok, reméltem, hogy valaki ír néhány típust amik képesek lejátszani USB-n keresztül a mostanában a neten fellelhető sorozatepizódok TVrip-jeit.

(És inkább az olcsóbb, mint drágább lenne a jó, habár nem tudom mennyitől kezdődhet egy ilyen készülék.)

2014. jún. 27. 12:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Mint ahogy az első írta, a mai készülékek legnagyobb része képes arra amit írsz. Milyen méretű TV-t szeretnél, mennyi a max. összeg amit tudsz szánni rá?
2014. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
40-50 ezer, de még csak gyűjtögető fázisban vagyok.
2014. jún. 27. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Értem, tehát nincs túl sok pénzed rá. Alapból azt mondanám, hogy 40 col alatt ne vegyél TV-t, de ez most más. A minimum TV mégis ez: [link] amit megvételre ajánlok.


Ez még olcsóbb: http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako.. de ez már tényleg pici, nem javasolnám. A sorozataid lejátszására mindkettő alkalmas.

2014. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, így azért már lesz némi fogalmam, hogy mit és hogy.

Mondjuk eszembe jutott pendrive-on lehet viszek magammal pár fájl és hátha megengedik a boltban, hogy kipróbáljam működnek e.

2014. jún. 27. 15:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen ez az egyetlen biztos módszer.
2014. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!