Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit jelent a WiFi Connection...

Mit jelent a WiFi Connection a Wii játékokon?

Figyelt kérdés

Sziasztok:) Nemrégen vettem egy Wii-t és már észrevettem, hogy a játékok nagy részén egy WiFi Connection felirat áll kék körben. Ez mit jelent? Online is játszható? A válaszokat előre is köszi:)

Itt egy példa: [link]



2014. jún. 26. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

játszható volt. május 20-án a nintendo leállította a szervereket, ez a wii-t és a ds-t érintette, ezeken a konzolokon nincs már online játék.

azok a címek, amik nem a nintendohoz tartoznak az online játék terén, továbbra is mennek.

lelkes wii rajongók próbálkoznak összehozni valami online mókát pc segítségével, illetve sd kártyával, de még csak most kezdték kb februárban, szóval arra még várni kell.

2014. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) Hát kicsit csalódott vagyok, mert nagyon szerettem a Mario Kart-ot neten játszani, de akkor még várok, hátha. És ez ha sikerül nekik, akkor az eredeti Wii konzolok is érintettek lesznek ebben, vagy csak azok, amelyek softmodolva vannak?
2014. jún. 26. 22:49
 3/3 anonim ***** válasza:
csak a softmodosok
2014. jún. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!