Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van olyan aki X360-ról váltott...

Krisz129 kérdése:

Van olyan aki X360-ról váltott PS3-ra és nem bánta meg? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ugyanis tervbe vagyon hogy konzolt váltok csak, nem tudom hogy érdemes-e.Az is nagyon csábító h ps-n a net ingyen van és nem kell 10-ezreket kiadni arra, h tudj multizni vagy tulajdonképpen bármi mást csinálni.

2014. jún. 25. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már válasz ne ps3 legyen az hanem inkább már ps4, max a exkluzívok miatt érdemes ps3re váltani/ ingyen net de sztem jobban jársz ha gyűjtesz next genre
2014. jún. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát pont az exkluzívok miatt váltanék,de akkor ezekszerint megéri. Gondolkoztam a PS4-en is de HD TV hiányában marad a PS3. :)(a PS4-hez már csak hdmi kábelt adnak)
2014. jún. 26. 06:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Ps4-et is lehet használni normál tvhez (van valami kábel), de most hogy mondtad én a helyedben inkább egy hdtv-re spórolnék, hiszen a ps3-om 1000x jobb HD-ban mint SD-n.

Vagy legalább HD monitorra

2014. jún. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TaKy99 ***** válasza:

Igen, van HDMI->composit átalakító, hogy a régi TV-ken is lehessen használni. kemény 16eFT-ért. XD

[link]

[link]


Ráadásul az 1080P-re tervezett játékok "gyönyörűen" néznek ki 480p-n.

Inkább egy kis gyűjtögetés és Full HD monitor vagy TV...


Ja, az eredeti kérdés: Igen, megéri még ma is PS3-at venni. Több mint 800 játékot adtak ki rá, ebből kb. 220db ami Playstation exclusive...

2014. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi, jó lesz nekem a PS3 is. :D Ráadásul, miután 130 ezer forintot kiadtam a PS4-re, tuti nem lenne pénzem még durván huszat kiadni, azért hogy hagyományos tévén tudjak játszani. Úgyhogy gyűjtögetek, és beruházok egy PS3-ra.Az xbox-ot meg vhogy elpasszolom.
2014. jún. 26. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!