Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Televíziót szeretnék vásárolni...

Abalen kérdése:

Televíziót szeretnék vásárolni, szerintetek ez megéri?

Figyelt kérdés

Nagy képernyővel rendelkező (48" felett) ár-érték arányban legjobb televízió készüléket szeretném megvásárolni. Ami fontos lenne az a 3 db HDMI és 2 db USB csatlakozók terén. Találtam is egy tv-t amit úgy vélek, hogy megérné, ha nem láttam volna meg, hogy 50 Hz a képfrissítése.


A tv típusa és paraméterei:


- SENCOR SLE 48F10M4


- 122 cm képátló

- 1920x1080 felbontás

- Válaszidő 5 ms

- Képfrissítés: 50 Hz


Ár: 120 990 Ft


Ezzel lenne kapcsolatos a kérdésem, hogy az az 50 Hz képfrissítés mit takar? Nem kevés az egy kicsit? Legalább is, mivel jobb a 200 Hz -es?


Előre is köszönöm a normális válaszokat.

Tv információ: [link]



2014. jún. 24. 17:42
 1/2 anonim válasza:

Látom nem érkezett válasz, és nyilván már vettél is TV-t, de ha esetleg más szeretne tájékozódni:


Nekem ilyen TV-m van, csereberélgettem kisebbről nagyobbra, ilyenről olyanra, és eddig ez az ami legjobban tetszik.


Homogén sötét, vagy világos háttérnél, egyaránt látható foltosság (felhősödés) de nem zavaró, illetve kisebb mértékű, mint az ismeretségemben lévőeké (kb.25 fajta TV-t próbáltam ki, néztem át )


A hangja ennek sem jobb mint a többinek, így a fülhallgató kimenetről egy 2.1 aktív hangfalra van kötve, így kifogástalanul szól.


Menürendszere gyors, jól működik minden funkció, külső HDD -t remekül olvassa (2TB)


A képfrissítés illetőleg megoszlanak a vélemények. Én nem látok semmilyen villogást remegést, az 50Hz is 3x gyorsabb mint amennyit a szemünk követelne a folyamatos mozgás illúziójához.


Szerintem megéri az árát.

2014. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
99990-ért vettem az edigitalnál,aztán jól felszaladt az ára.
2015. nov. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!