Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnám "Flashelni" a...

Hogyan tudnám "Flashelni" a PSP-met (8c,5.55 Firm. )?

Figyelt kérdés
Egy PSP2004esről lenne szó. Date code: 8C és 5.55ös firmware van rajta. Részletes infót szeretnék kérni, mert nem igazán értek a pspkhez, nem rég vettem :)

#flash #PSP #törés #5.55 #8c
2014. jún. 22. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:

psp 6.60 b10 ezt tedd fel nem kell semmi külső cucchozzá

http://www.youtube.com/watch?v=Xz1LwYvdiTM itt a vidi


Akkor szokott baj lenni a "cfw" szám magasabb (voltak cfw készítők akik 99.99 verizót adtak számnak hogy ne frissítsék a tulajok véletlen a gépet)


[link]

2014. jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, majd jelzek hogy mi lett a vége :D
2014. jún. 24. 07:36
 3/6 A kérdező kommentje:
és ha ezt megcsinálom, akkor minden király lesz? :D mármint játék meg miegymás szempontjából?
2014. jún. 24. 15:25
 4/6 anonim ***** válasza:

jah csak arra figyelj, hogy az egyik filet (most nem tudom hirtelen melyiket) benne kell hagyni mert azt minden bekapcsoláskor futtatni kell majd

[Valahogy úgy fog kinézni a dolog,hogy gyári szoftver amit felturbóz cfw-re]

2014. jún. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Zsír minden elsőre sikerült :P Köszi mégegyszer :)
2014. jún. 25. 10:49
 6/6 A kérdező kommentje:
már tegnap koraeste összeraktam :P
2014. jún. 25. 10:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!