Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3-at kilehet flashelni? Ha...

PS3-at kilehet flashelni? Ha igen hogyan mennyi?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne mert már rohadtúl elegem van abból hogy ilyen rohadt drágák a jó eredeti játékok.Eddig bírtam mindig vettem eredeti játékot és mindig igy ment le ha nem volt annyi pénzem vissza kellet vinnem 1-2 játékot aminek az új ára 7-8ezer a konzolboltba beszámítják 2ezerért de volt olyan,hogy ezret mondtak rá.Tegnap is így voltam a Dirt 3-al meg kellet váljak 2nagyon jó játékomtól Far Cry 3 és Battlefield 3 azért hogy elhozhassam a Dirt 3at ami eleve használtan volt bent a konzolmániának nevezett boltba mert nem volt új 6000ft volt használtan és még egy 1000est rákellet dobnom.Na ez rohadtúl felháborító és nem éri meg így eredetizni nagyon nem.Arra kérnélel titeket mondjátok el milyen útja van annak hogy a ps3 esetleg pendriveról vagy másolt dvdről futtassa a játékokat.

2014. jún. 18. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Itt kérdezgess

2014. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TaKy99 ***** válasza:

De, ennyi erővel lophatnál egy tört Ps3-at is!


Egyébként, okosan kell csinálni, nem kell a játékokon éveket ülni. Hanem, ha kijátszottad akkor azonnal el kell adni, úgy valóban 1-2e FT-ban van egy játék. De ha megtartod, akkor idővel elértéktelenedik. Ezt tudomásul kell venni. A használt Far Cry 3 piaci ára 3e a BF3-é pedig 2e Ft, úgyhogy korrekt árat kaptál érte!


Nem tudom, mennyit költesz játékokra évente, de figyelmedbe ajánlom a PS plus-t Különböző akciókat kifogva kb 12eFt/év a költsége és havonta kapsz ~2 PS3 játékot (néha 3-at, ha van cross-play). azaz 500Ft/db. DE, ha csak minden negyedik is jó/érdekes számodra, akkor is 2eFt/db-nál tartasz. A tavalyi évben a Far Cry3 (október) és a BF3 (július) is tartalom volt, azaz aki akkor előfizető volt annak megvan... (Egyébként azért is ilyen alacsony ezeknek a játékoknak a használtpiaci ára, hiszen amikor megjelent PS plus-ban, akkor sokan akartak egyszerre megszabadulni tőle)

2014. jún. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!