Letoniki kérdése:

Ainol novo captain tablet. Tudzok segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy ainol novo captain tabletem. A minap lemerült és feldugtam tölteni. Már akkor is furcsa v, hogy feltettem tölteni és az ainol logo megjelent a kijelzőjén, mint amikor bekapcsol. Viszont nem történik semmi, csak ott van a logó. Már majdnem egy napja ott van. Ugyanis nem tudom kikapcsolni mert ha hosszan nyomom akkor újra indul és ugyanott megáll és nem kapcsol be. Az akksi pedig melegszik. Csak akkor nem kapcsol vissza magától, ha egyfolytában nyomva tartom a bekapcsolo gombját. Kérlek aki tud segítsen! :(

#tablet #ainol novo captain
2014. jún. 12. 23:26
 1/4 anonim válasza:

Bekapcsoló gomb + hangerő le. Safe mode. Factory Reset.

Egy próbát megér.

2014. jún. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha a fenti megoldás nem működik akkor van még egy.


1. Amit kaptál a tablethez usb kábelt, dugd be a tabletbe. Tartsd lenyomva a hangerő le gombot. Míg tartod lenyomva a gombot dugd be az usb másik végét a gépedbe.


2. A tabletnek bootolnia kell. Beérkezel egy menübe. Használd a hangerő fel és hangerő le gombokat a navigáláshoz. A bekapcsoló gomb az "enter". Válaszd a negyedik menüpontot "wipe data/factory reset".


3. Válaszd a "Yes - delete all user data" menü pontot.


4. Válasz az első menü pontot. "Reboot system now".

2014. jún. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, kipròbálom és megìrom, hogy melyik sikerült. Még egyszer köszönöm! :)
2014. jún. 13. 07:56
 4/4 A kérdező kommentje:
Skacok nagyon szépen köszönöm a gyors választ. Lány létemre megijedtem, hogy a párom tabletjét tönkre tettem de sikerült bekapcsolni. Ugyan formatálta de legalább bekapcsolt és végre látom a kijelzojet. Ezer hála! Nagyon nagyon köszönöm!! ( a 2. válasz alapján csináltam ) :)
2014. jún. 13. 23:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!