Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tegyek APK játékokat a...

Csillagos9720 kérdése:

Hogyan tegyek APK játékokat a TAB-omra?

Figyelt kérdés
van egy Ainol Novo 7 Basic tabletem de azt írja minden alkalmazásra hogy ezzel az eszközzel nem kompatibilis és a wifim nem kapcsol be segítsetek nagyon fontos lenne.

2014. jún. 7. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Wifi nem kapcsol be? Akkor hogy írhat a google play bármit is? Az a problémája, hogy az ainol-t nem ismeri. Elég népszerű kínában az Ainol, de nekik van saját store-uk, nem használják a playt, így a google nem ismeri az eszközt, ezért ír kompatibilitási hibát. Vagy átírod a készülék típusát a build.prop-ban, amit totál kezdőnek nem ajánlok vagy használsz egy apk letöltő oldalt, pl. ezt: [link]


playen kiválasztod azt amit leszeretnél tölteni, majd kimásolod az oldal linkjét a linkelt oldalon lévő mezőbe, aztán a downloadra kattintasz, s letölti az .apk-t.


Ha csak néha nem kapcsol be a wifi, akkor ez régi betegség kínai tableteknél, szimplán indítsd újra (kapcsold ki, majd be).

2014. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam már ki be kapcsolni a készüléket de nem kapcsol be úgysem a wifinek van valami DRIVER-e? vagy az operációs rendszerbe kellene bennelennie?
2014. jún. 9. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a kérdésedből az jött le, hogy nem igazán vagy otthon az android háza táján, szóval bocs a hülye kérdésért de... a wifit a beállításokban ki-be tudod kapcsolni, ott próbáltad már bekapcsolni?
2014. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Húha komolyan? Nem is tudtam szerinted hányszor próbáltam???? :D Legalább 10.000 szer xĐ
2014. jún. 20. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!