Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Auna vagy ibizán gondolkodom,...

Auna vagy ibizán gondolkodom, de nem bulikba csak itthoni sima zenehallgatásra arra jó azért?

Figyelt kérdés
Sok vélemény olvastam hogy nem jó nem ajánlják de sok pénzem sincs,de ilyen napi szinten hallgatásra jó mind 1 hifi?Nem akarok én vele bulit tartani csak olyan vagyok hogy minél nagyobb legyen mert hangcucc mániás vagyok.Erre azért 100ezreket nem akarok kidobni normális disco tecnikára mert úgy se használnám ki, 60se adnék ki egy jobb minőségű hifire.Csak bejönnek hozzám és feldobná a szobát,basszus az milyen ezeknél?Azért van valami?Családi házba lenne.

2014. jún. 5. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:

A Hi-fi szót azért ne használjuk már bármilyen cuccra...

Értelmes Hi-Fi cuccot, használt komponensekből 50-ből lehet összerakni kb ez az alsó határ!

Ezeket a márkákat én a helyedben elfelejteném! Ma már használtan kiváló cuccokat lehet kapni, bagóért!

2014. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

50 ezer a hangtechnikában bagó.

De pl 2*100 wattos 10kg-os Marantz erősítőket kapni használtan 20-ért, ha van egy kis mázlid. (Pl Marantz pm 50) ahhoz képest szerinted hol vannak az auna, meg skytec cuccok...?

2014. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem, amikor pl kellett egy erősítő bementem egy jó műszaki bizományiba és


13 ezerért (!)


újítottam egy ilyet: https://www.youtube.com/watch?v=20eiGy0gZFA Marant pm 550dc-t, szép állapotban.



Két év használat után elromlott. Most jön a slussz poén: elvittem egy jó műszerészhez és 7 ezer ft-ból megcsinálta és egy csomó mindent kicserélt benne!


Magyarul 20 ezerért van egy ilyen gépem (9 kg, 2*90 watt), frissen átnézetve, szervizelve. Na pontosan ezért nem értem, hogy miért lenne létjogosultsága ilyen nulla márkáknak, mint az Auna...

2014. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább szerezz be használtan Jamo studio 180-as hangfalpárt ezek nagyon szépen szólnak, a mélyet is adja rendesen!
2014. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem akarok senkit megbántani, de nem feltétlenül azt a Jamo-t ajánlanám.


[link]

2014. jún. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valóban vannak jobbak nála, de egy kis "tuningolással" nagy jó hangcuccot lehet csinálni belőle :)
2014. jún. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SzAndrás válasza:
Sziasztok! Én nem vagyok profi, egyszerűen szeretem a zenét. Nem akarok pártoskodni egyik technika mellett sem, mindössze a véleményemet osztanám meg. Évekkel ezelőtt egy apró ötletből gyorsan jött az ötlet és két hónap alatt hang és fény technikával kellett előállnom egy kényszerhelyzet miatt, egy közösségi rendezvényen. Hát ennyi idő alatt nem tudtam nagy pénzt szerezni, hiszen a hozzáértők tudják és megerősítenek benne hogy milliókra is rúghat a költség. Így hát maradt a német beszerzés. Hangfalak, erősítők, mikrofonok,keverő, led fények, meg is jött a csomag. Így is közel hatszázezer volt. Első debütálása egy szabadtéri adventi rendezvény volt. Elárulom nektek hogy ilyen rendezvényekre az emberek kikapcsolódni, lazulni mennek és nem vájt fülűek hallgatják a "mélyeket" és "magasakat" . A rendszer jól szólt és azóta is használjuk az eszközöket a vállalkozásunkban, 200-300 fős rendezvényeken. Tudom hogy vannak profibb eszközök de vannak olyan célok amire ezek is megfelelőek.
2017. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!