Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A laptopom nem tölt le rendese...

A laptopom nem tölt le rendesen, nem használja ki a sebességet. Miért lehet? Bövebben lent.

Figyelt kérdés
T home tol vesszük az internetet, és 3,8 megával szokott letölteni. most vettem laptopot, és a feltőltési sebesség az jó, de akár hol mértem, akár mit csináltam drivereket is frissitettem, a letöltési sebesség nagyon kevés.. 3,8 mega helyett 100-300kb/s

2014. jún. 4. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen netre csatlakoztattad? Kábelesre vagy mobilnetre (sticckel)?

Lehet, hogy ez csak beállítási hiba, milyen operációs rendszer van a laptopodon? Tűzfal be van állítva?

2014. júl. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
wifi is kábel is külön-külön és egybe is megnéztem. de semmi. jolvan beállitva tüzfalnál is minden és a netkártya is am win7.
2014. júl. 6. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Net keretrendszer telepítve van? Visual studio? Ezeket a Windows Update-val lehet letölteni.

Microsoft NET Framework 4.5

Microsoft Visual C++ 2005, 2010, 2012.

2014. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
minden megvan, lehetséges h magával a kártyával van a gond?
2014. júl. 10. 16:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy vírusos a géped, futtass le online scannert.
2014. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van a gépen virusirto, avastot használok.
2014. júl. 27. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!