Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek tablet vagy telefon?

Szerintetek tablet vagy telefon?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni a közeljövőben egy telefont , avagy tabletet . Tabletből még nincs konkrét ötletem , viszont azt tudom , hogy nem akarok nagyon drágát mint pl Apple termékek.

Telefon mellet viszont az szól , hogy már van konkrét elképzelésem : Olyanra gondoltam , ami a középkategória tetején található mint pl : HTC desire 816 . Azért döntenék ennél a telefonál, mert hátsó kamerája 13 mp , és az első 5mp , szerintem ez már egy gyengébb fényképezőgépet helyetesítene . Nektek mi a véleményetek , előre is köszönöm a válaszokat .



2014. máj. 31. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mobiltelefon. Ha még Flash player is van hozzá, akkor szinte teljesen ugyanazt tudja a kettő.
2014. máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"...szerintem ez már egy gyengébb fényképezőgépet helyetesítene".

A megapixel nem mond semmit sem a képminőségről, egy mobiltelefonos optika többet torzít, mint egy kompakt fényképezőgépé, és nagyobb a képzaj is, illetve kisebb a dinamika tartománya is. De inkább keress képet, aztán döntsd el, elég-e neked.

2014. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!