Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nintendo DS vagy Sony PSP? Mi...

Nintendo DS vagy Sony PSP? Mi a külbönbség a PSP 2000 és a PSP 3000 között?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 01:05
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem mindenképp psp.

A 2000 és 3000 között az a különbség, hogy a 3000-ben van mikrofon, és (állítólag) jobb a képernyője, de én nem nagyon vettem észre különbséget.

Ez a leglényegesebb, de kisebb dolgokon még lehet változtattak.

Ja és ha új alaplapos 2000-t (már mindenhol csak ilyet árulnak) vagy bármilyen 3000-t veszel, vigyázz, hogy 5.03 vagy az alatt legyen az fw-je (de ezt csak ha be van kapcsolva a psp akkor lehet megtudni)

2009. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Megnéztem boltban mind a kettőt. A Nintendo DSi a nyerő. Árban és tudásban is egyaránt. PSP-ben 1 darab előny van összesen és az a grafika. De amúgy többet kell rá költeni a "chicken" módszeres flashelés valami borzalmas (10 perc minden indításnál minimum, hogy tudj játszani azzal a 3-4 játékkal ami felfér a flash kártyára). DSi-re költessz köbö 10 ezret még plusszba és kész is, játszhatsz bármivel, fényképezhetsz, netezhetsz rendesen, zenét hallgathatsz, filmet nézhetsz és játszhatsz egy csomó játékkal. Egy játék max 128 megás nem ilyen 1.1 Gb mint PSP-nél ahol a 8 GB-os flash kártya 10K A DS-hez meg 6K a microsd ami 8GB és arra felfér több órányi film meg sok játék, zene, könyebb kezelni az internetet is ugye az érintőképernyő miatt, stratégiai játékokhoz kiváló a dual screen miatt, interaktív. Neten youtube-os videót is lehet nézni mindenféle plusz külső program nélkül
2010. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Na ezzel veszekednék előző.

PSP-ben ezerrel több előny van.

Chickhen-es módszerrel csak akkor kell bajlódni, ha kiveszed az akkut, azt meg minek veszed ki?

Tehát csak bekapcsolod és már megy is a játék.

PSP-re kell költeni még pluszba memókártyát és egy tok sem árt, 8 Gb-os memókártya 6000, tok 1500, akárhogy is számolok 7500 ft még pluszba, ez szerintem veri a DSi +10000 költést.

Fényképezés: igaz, DS-ben alapból van fényképező, psp-hez meg csak külön, de manapság már mindegyik mobilban van fényképező, és nem hiszem, hogy a DS annyival jobb minőséget csinálna mint egy átlag mobil.

Zenehallgatás, filmnézés, játék: psp-re ugyanúgy lehetséges, és a zenének jobb a minősége, filmet is valószínű szebb képpel is elbírja, és játékban is sokkal profibb.

Netezés: ezt valószínű DS nyeri, a két képernyő miatt, de psp-n sem bonyolult, az alap böngésző kicsit lassú.

Max. 128 Mb-os játék DS-nél olyan minőségű is.

PSP-re is van 20 Mb-nál kisebb játék, és 1.7 Gb a legnagyobb, de az már nem olyan szar mint DS-re, hanem rohadt szép grafika, jobb irányítás, meg minden.

Youtube: psp-re kell hozzá egy program, ami 2 percnyi erőfeszítéssel megoldható, és kész is.


Tehát psp-t a DS csak netezésben és fényképezésben veri, az meg kit érdekel?

Meg a PSP-re úgymond "komolyabb" játékok vannak, God of War, Dante's Inferno, NFS-ek, Metal Gear Solid, Tekken, és még sorolhatnám, de aki a "játékosabb" játékokat szereti Patapon, Loco Roco, Little Big Planet, míg DS-re is lehet hogy vannak jó játékok, de PSP-t utol sem éri.

Meg több PSP-t adnak el=több játékot és jobb játékokat gyártanak, és torrenteken is jobban seedelik a játékokat psp-re.

Meg ha volt PS1-ed jót fogsz nosztalgiázni, mert a szorgos warezosok ps1-es játékokat konvertáltak át psp-re, és jó pár régi játékkal is találkozhatsz.


A legtöbb embernek a PSP jobban bejön, osztályomba is csak 1 gyerek venne inkább DS-t, de az elég elvont egy gyerek.


Bármilyen szempontot nézek, PSP a nyerő

2010. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
21%
inkább használom a dual screent érintőképernyővel, mint a kocka, háromszög nyomogatást. a psp csak a divat miatt olyan amilyen, amúgy az ár/érték aránya nem a leg megfelelőbb... ugyanúgy, mint bármelyik sony terméknél...
2010. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Divat?

Képzeld, sem én, sem az a 7-8 osztálytársam akinek van psp-je nem követi semmilyen szinten sem a divatot.

Se nem vagyunk emo-s kis buzk, se nem őrjöngünk annyira az Avataros fa**gokért, se nem a Twilight-os szarokért.

Nem értem mit beszélsz divatról.

Nem inkább az érintőképernyős hülyeség akar a divat lenni?

Én meg inkább nyomogatom a háromszög kör x négyzetet mint hogy azzal szarozzak.

Meg beszélsz itt az ár/értékről...

Mennyi egy DS? 30-40?

És a psp? 35-45 között van.

Az a +5000 hogy a fszomba ne érné meg?

De most másolok psp hungary-ról egy idézetet, amiben ott van egy mondatban az egész:

"Azok akik „kinőnek” a DS grafikájából a PSP-re térnek át." ( [link]


De szerintem itt nem csak a grafikából való kinövés, hanem az egészből kinövésről van szó.

2010. febr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

psp= jobb grafika, zene,nagyobb kép

nintendo=JOBB játékélmény!!!!!!!!!!!!

2010. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

NDS-es kb. egy hétig nagyobb a játékélmény, amíg meg nem unod az érintőképernyőt.

Én pl. akármennyit játszok psp-n a patapon-nal, loco roco-val, stb-vel, hogy még mindig nem vagyok képes megunni.

De nekem mindegy, hogy mit vesz a kérdező, a lényeg hogy én jól választottam, nem fogok sírni, ha valaki más nem psp-t vesz.

2010. márc. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha utaznál akkor inkább a PSP viszont ha szinte csak otthon vagy akkor Nintendo

Jah és ha Nintendo-t veszel akkor Wii-t

2010. júl. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem a psp jönbe nem a külsője miatt hanem ha mondjuk nem tudok gépezni vagy nem vagyok itt hon akkor előveszem és az jól el szórakoztatt:D
2011. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!