Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tabletet vegyek, ha a...

Milyen tabletet vegyek, ha a következő szempontok fontosak?

Figyelt kérdés

Fontos lenne, hogy

- az akksi elég sokáig bírja (ebben az iPad a jó ahogy hallom),

- ne legyen zárt a rendszer (emiatt nem szeretem annyira az Apple termékeket)

- legyen alkalmas mobilnetre, azaz ne csak wifis legyen, mert utazás közben használnám elsősorban. Nem is értem, a legtöbb tablet miért wifi only, ennyire nincs igény a mobilnetre? :)


Aki nagyon ért a témához, javasoljon egy jó gépet! Ár annyira nem számít, de fontos hogy a fenti kritériumoknak megfeleljen. iPad és kínai cucc is szóba jöhet, ha meg tudtok győzni! Köszi előre is a segítséget.



2014. máj. 27. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia :)


Én is ilyen helyzetben voltam pár hónapja. Nagyon sokat gondolkodtam hogy Android vagy iOS. Olvasgattam, hogy az Android bír két évet (egy csúcskategóriás), míg egy iPad 3-4-et. Itt nem a külsejére gondolok, hanem a szoftverre. Akadozni fog, belassul, nem minden alkalmazás lesz elérhető rá meg ilyenek.


Végül egy iPad Air 32Gb 4G mellett döntöttem, bár nem volt olcsó.


Az akksi nagyon sokáig bírja, a hivatalos 10 óra helyett nekem 11-12-t megy egy töltéssel, szóval 2-3 naponta elég tölteni. A rendszer viszont zárt, de nekem nincs szükségem arra, hogy bele tudjak piszkálni. A mobilnet meg adott. Ezeknek a feltételeknek tökéletesen megfelel szerintem.


Ezen kívül jó a mindkét kamerája (tudom hogy nem fotózásra van, de amire kell elég). Biztonságos is, mivel ha elhagyod/ellopják akkor a Find my iPhone app segítségével megtalálhatod, de ha reménytelen hogy visszakapd akkor mindent törölhetsz róla távolról. Ha beviszik egy Apple szervizbe, akkor ott se tudnak vele mit kezdeni az iCloud azonosítód nélkül. Nagyon gyors, minden játék fut rajta, netezni is nagyon jó, én örülök, hogy e mellett döntöttem.

2014. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!