Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Első elektromos gitárnak jó...

Első elektromos gitárnak jó az Epiphone Les Paul 100?

Figyelt kérdés
Eddig fél évig játzsottam egy klasszikuson. Tanárhoz nem járok, de azt mondják mások hogy ahhoz képest gyorsan haladok.

2014. máj. 23. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a jó.

Menj be egy hangszerboltba és próbáld ki, meg még párat.

Attól is függ milyen zenét játszanál.

Nekem pl nem is tetszik, számomra a kialakítása se jó, meg egyéb szempontok miatt se kéne.

2014. máj. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jettenuator válasza:
100%

Ha mindenképpen újonnan akarsz venni akkor annyira nem rossz... De 70-80 körül már fényévekkel jobb gitárt kapsz használtan, nézz szét itt!

[link]


Csak az első oldalon van Les Paul Standard 70-ért, Squier Classic Vibe 60, Vintage V100 Lemon Drop. Ezek már tényleg a hangszer kategóriába tartoznak, és sokkal tovább tudod majd használni őket. A Les Paul 100-at hamar kinőnéd. Az pedig, hogy kezdőknek olcsó gitár kell szerintem badarság, neked meg pláne egy jobb kell mivel már van tapasztalatod.

2014. máj. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 25. 13:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!