Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A laptop márkák közül melyik...

A laptop márkák közül melyik a legjobb? Az Acer, az Asus, vagy a Lenovo?

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Jelenleg az Asus vezeti elegge a piacot, de mindharom eleg megbizhato marka szerintem.
2014. máj. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Acer vagy Asus, de lehetőleg Intel belsővel. Nekem Acer van, de elégedett vagyok.
2014. máj. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha márka alapján veszel laptopot, akkor hajrá, jönnek majd a válaszadók, akik ajánlgatni fogják a saját választásukat.

De tudnod kell, a laptop az nem egyenlő egy márkával. A laptop egy dolog, ami kiszolgál.

Ha megfogalmazod az igényeidet, az itt levő tisztességes válaszadók meg fogják mondani, melyiket válaszd.

De ehhez nem azt kell, hogy fekete legyen, és adott logó legyen rajta, hanem az, hogy játszani szoktam rajta, legyen ekkora kijelzője és ilyen meg ilyen elvárásaim vannak.

Amíg ezt nem tudod elmesélni, meg fogsz maradni a márkák felszínes szintjén, ami pedig sehova sem vezet.

2014. máj. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam, ami 100.000Ft-ból kijön. Van benne legalább egy Intel Pentium Dual Core proci, 2 vagy 4 GB RAM(tudom ma már 2GB a minimum). Fusson rajta egy két régi játék is pl. GTA San Andreas.
2014. máj. 16. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Lenovo Ideapadok, nekem is ilyen van. De én főleg munkára használom. Van Inteles és van AMD-s is.

[link]

2014. máj. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 A Lenovo B590 jó lesz ezekre a dolgokra
2014. máj. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!