Netbook megéri?

Figyelt kérdés
Egy netbookot szeretnék venni. Elsősorban nem játék a cél, azt az asztali gépen. Munkára használnám, tehát office programcsomag használata, adattárolás, internetezés lenne a fő cél. Meg esetleg esténként néha tv adások online visszanézése. Mennyire gyors? Videók szaggatnak, vagy szépen mennek? Melyik fajtát érdemes venni?

2014. máj. 6. 20:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lehet kapni matt kijelzős notikat is
2014. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A következőm tuti olyan lesz. lapostévéből, külső nagymonitorból nem tudom léteznek-e, de ha igen, biztos fitcsőrként árulják.
2014. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
sajnos csak montortvből láttam matt kijelzőset
2014. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
amúgy vann matt kijelzős monitor is, azért vettem olyat annak idején, mert zavart a tükröződés
2014. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tipikusan olyan baromság aminek semmi értelme. De sok ilyen értelmetlen dolog van, nagyon sok. Alapvetően az érintőképernyős telefon is egy ilyen gyöngyszem...
2014. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem matt kijelzős. Mellette nekem is van egy erőgépem, kifejezetten játékra, de az 3 kg. És nem olyan jó ötleg ekkora súllyal plusz bőrönddel utazni. Repülő még hagyján, de amikor át kell szálogatni, odafigyelni, nehogy megütődjön, ráadásul volt, hogy előre rántott mozgólépcsőn.. Na ezért vettem 50-ért egy netbookot. A tabletek többsége tiszta mancsnyom lesz, meg még fényes is.. Netbookon tudok olvasni, filmezni, zenét hallgatni, netezni, megy a videohívás, esetleg melózni is lehet rajta. Befér egy kisebb táskába, és mégis csak fél kg :)
2014. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!