Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A számítógépem nem érzékeli a...

A számítógépem nem érzékeli a fényképezőgépemet, hiába csatlakoztatom az USB-t. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Itt a Karácsony,nem akarok hogy a sok kép kárbevesszen.
2009. dec. 24. 15:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nincs más ikon,csak a fényképező ikonja,arra rámegyek,hogy intézés,és le is fagy,pedig nem egy lassú a gépem.
2009. dec. 24. 18:20
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem jó sehogy sem:( Lehet hogy az USB-vel van valami akkor.
2009. dec. 24. 18:28
 13/16 Giovanni ***** válasza:
ott a link töltsd le A drivert!!
2009. dec. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen,letöltöttem,kibontottam a fájlokat,telepítettem,de nem jó még mindig.
2009. dec. 24. 20:42
 15/16 Hintalow ***** válasza:

Ilyenkor a próbálgatás maradt:

Másik usb porton felismeri a gépet? Ha igen: a port rossz.

Ha nem:

Más usb eszközt felismer a gép ugyanazon vagy másik porton? Ha igen akkor az usb-k jók.

Ha egyik usb-n sem ismeri fel a gép, akkor meg kellene próbálni eltávolítani az usb gyökérhub-ot, és újraindítani a gépet, így újra beállítja magának.

Ha ezután sem látja a gépet, de más eszközt igen, akkor meg kell próbálni más gépen a fényképezőt, ha ott sem látja, akkor a fényképező vagy a kábel hibás.

2009. dec. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kodak a géped? Mert ahhoz mindenképpen kell a cd!!!!
2009. dec. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!