Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményeetek a vezeték...

Mi a véleményeetek a vezeték nélküli fejhallgatókrol?

Figyelt kérdés

milyet ajánlanátok? (max 10000 Ft)

Én erre gondoltam-> [link] mi a véleményetek róla?


2014. ápr. 27. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Hangtechnikában (igazából minden téren) alapszabály: a vezetékes mindig jobb, mint a vezeték nélküli.

Van pár vezeték nélküli fejhallgató, ami nem szól rosszul,átlagembernek simán elég a hangzása, ez olyan 40-50 ezer forinttól felfelé.

10 ezer forintért rendes vezetékes fejhallgató sem nagyon létezik, gondolhatod, hogy milyen a vezeték nélküli.

2014. ápr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Egy ilyet szerintem érdemes bepróbálni:

[link]


Nemrég vettem eggyet énis, megvagyok eddig elégedve vele, ahhoz képest hogy vezeték nélküli jól szól.

2014. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

tudom ,hogy a vezetékes jobb. és nem várok én csoda hangzást csak birja 2-3-4 évig . és nagyon vezeték nélkülit akarok, amit linkeltem az milyen??

2. kommentelő a te fulesed jó? szereted? birja a strafát? írnál róla pár dolgot?

2014. ápr. 27. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!