Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lenovo idea tab a3000-ren van...

Lenovo idea tab a3000-ren van usb kimenet?

Figyelt kérdés
Kerestem róla pár adatot,de ezt sehol nem említették. Bár lehet én vagyok hozzá hülye,és tabokhoz nem is lehet pendriveot csatlakoztatni. Akinek ilyenje van,megosztana néhány véleményt,tapasztalatot róla? Előre is köszönöm! :)

2014. ápr. 23. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Pentdrive-t nem, de bele lehet tenni SIM kártyát, ha 3G-s.
2014. ápr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Két típusú tabletet lehet kapni, wifiset és 3G + wifiset. Ez utóbbiba lehet tenni SIM kártyát is és telefonálni vele.

Ez biztosan 3G-s!

[link]

2014. ápr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat. :) szóval ha jól szűröm le,akkor speciális kábellel lehet valahogy,de ez azt írja,hogy usb kimenet van rajta. Akkor minek az ota-hoz a kábel?
2014. ápr. 24. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Számítógéphez lehet csatlakoztatni. Arra kell az USB kimenet.
2014. ápr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 3-ból 2 olyan tabletem is van, amire rádugom a pendrivot és simán kezeli, ír/olvas róla. Az egyik direkt normál USB-s.

Ez az OTG funkció...

2014. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!