Erre az erősítőr milyen hangfalat lehet rákötni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy ONKYO TX-SV545 ( [link] erősítőt csak nincs hozzá hangfalam és nem tudom, hogy milyen kellene hozzá, mert nincs meg a használati útmutató (interneten is csak javítási útmutatót találtam) és olvastam, hogy ha nem megfelelő hangfal van rákötve az tönkre teheti az erősítőt, hangfalat vagy akár mind a kettőt. És még szeretném a véleményeteket kérni az erősítőről, mert nem igazán vagyok jártas ebben a témában. A válaszokat előre is köszönöm.

2014. ápr. 19. 15:08
 1/4 Osynho ***** válasza:

Jó régi erősítő, még digitális bemenet sincs rajta. Ha kaptad, akkor jó, de 35 ezret nem ér meg. :)


Hangfalból min 6 ohmos-okat keress. 4 ohmot hosszútávon valószínűleg nem csipázná.

2014. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

forrás:

TX-SV545 Instruction Manual

Http://www.uk.onkyo.com/downloads/2/6/5/4/3/Manual_TX-SV545_En.pdf

(2,95 MB)

2014. ápr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

min. 6Ω / hangsugárzó (nagyobb impedanciájú lehet, pl. 8Ω / hangsugárzó, kisebb nem)

CAUTION: SPEAKER IMPEDANCE

[link]


[link]


[link]

2014. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!