Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Csatornák nem álltak még át...

Davyd921 kérdése:

Csatornák nem álltak még át szélesebb vetítésre? Vagy régebbi filmeket nem lehet át konvertálni,

Figyelt kérdés

Mert az a gondom, hogy tv jobb oldalán meg jelenik egy fekete csík. amikor pl:

Életem értemei (2001-2005) sorozat (de nem mindegyik résznél)

Jim szerint a világ 2001-2009 (itt szinte mindegyik résznél)

A Comedy Central bemutatja (Ezt nem tudom mikor kezdték el) ennél is megjenik.


De többi régebbi adásnál nem, Pl: South Park régebbi részei is mennek azoknál sincs csík

akkor Knight Rider az se mai sorozat annál sincs


Valaki ebbe tud segíteni,mert ha tv állítok az nem jó próbáltam már.


Köszönöm.



2014. ápr. 13. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezzel nem tudsz mit csinálni. Esetleg ha mindig próbálsz utána állítani.
2014. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vannak filmek amik eleve 4:3 (1,33:1) képaránnyal készültek, vannak amik eleve 16:9-es (1,78:1) képaránnyal, és vannak a mozikból ismert, sztenderd, anamofikus, szélesvásznú képarányúak (2,35:1/2,39:1/2,40:1).


* Knight Rider: [link]

* South Park: [link]

* Jim szerint a világ: [link]

* Életem értelmei: [link]

* Volt egyszer egy vadnyugat: [link]


Ha nagyobb képarányú filmet kisebb képarányú kijelzőn jelenítjük meg (torzulás- és információvesztés nélkül), akkor a tetején és az alján jelenik meg fekete csík, fordított esetben pedig a jobb- és baloldalán.

2014. ápr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!