Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » IPad Mini 35k-ért. IPad Mini...

IPad Mini 35k-ért. IPad Mini Retina 60k-ért. Gyanús?

Figyelt kérdés

Nézegettem iPadeket, kerestem neten használtakat. Találtam egy iPad Minit 30 000-ért, meg egy teljesen új bontatlan iPad Mini Retina-t 60 000-ért.

Túl olcsók? Vagy jók lehetnek?



2014. ápr. 7. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Áh, nem becsapás, megvette eredeti áron, de olyan jófej, hogy továbbadja a töredékéért. Mert jótékonykodni akar. Siess, gyorsan vedd meg. Kettőt vegyél, ilyen üzlet nem lesz még egy.
2014. ápr. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt még hinnél az első válaszolónak (a kérdést olvasva jogos a félelmem:), MEG NE VEDD! 60 000-ért már kapsz vállalható androidos tabletet, olyat vegyél!
2014. ápr. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos kamu, használt Ipad Mini is 50 körül van nem hogy a bontatlan.Retina meg 90-100 körül szóval felejtős.Gondolom előre kellene fizetni...
2014. ápr. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak ezek szerint nem sikerült az iróniát átvinni a szavaiba... :/
2014. ápr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Személyes átvétel is lehetséges mindkettőnél.
2014. ápr. 7. 15:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha garanciát vállal rá, ad hozzá garancia papírt és minden működik rajta akkor személyesen megéri átvenni.
2014. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha van személyes átvétel az is valahol bivalyröcsögén a világ végén szokott lenni.

Ha mégis találkozik veled mondjuk pesten akkor ezek lopottak, majd ne csodálkozz, hogyha megveszed és később a rendőrök csöngetnek nálatok, hogy jöttek házat kutatni, mert hát van ott egy lopott holmi. A készülék adatai alapján akár be is tudják azonosítani, hogy hol használják, ha nagyszabású az ügy, akkor meg is teszik.


Másik lehetőség, hogy hamisítványok. Rohadt jó másolatokat tudnak készíteni, amikről csak bekapcsolás után és használva derül ki, hogy hamis.

2014. jún. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A mini retinát én is megtaláltam. Ha személyesen át tudod venni papírokkal, akkor az tuti jó lesz. Az imei-t még itt tudod ellenőrizni. Rajta van a dobozon.

[link]

2014. jún. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!