Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Panasonic Quintrix tv-vel mit...

Panasonic Quintrix tv-vel mit kell tenni, ha "alvó" módba került?

Figyelt kérdés
Kaptuk ezt a készüléket és sajna nincs meg a távirányítója. Tegnap este kikapcsoltam a T-home-os dobozkát, de lusta voltam felállni a TV-t is kikapcsolni és pár perc múlva elsötétült az addig hangyás képernyő. Ma este meg nem tudtam már bekapcsolni :(

#Panasonic #Quintrix #távirányító nélkül
2014. ápr. 1. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Van raja mikrofon, ha kiabálsz neki, felébred. Nem is tudom mit kell mondani neki, talán azt hogy "wake up", ha magyar nyelvű akkor elég annyit hogy ébredj fel.
2014. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Keresd a tv-n(oldalt/elöl) gombokat.Valamelyik nyomva tartásával bekapcsol(nem a bekapcsológomb:)) az alvó módból.Újabb modelleken a +/- csatorna váltóval...

2014. ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!