Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használatban vannak még a 2.1...

Használatban vannak még a 2.1 hangrendszerek? Milyet érdemes?

Figyelt kérdés
sokáig volt egy 2.1es hangrendszerem, aztán pár éve egy 5.1 működött egy darabig de aztán kábeltöredezés meg eleve csomó kábel, elhelyezés sem volt túl frankó szoba adottságai miatt, nem is túl sokszor használtam ki 5.1et újabban szarakodott is, ma végleg megelégeltem és visszatettem a 2.1et 2000es évek elejéről származik, mikor még a Labtec külön volt a Logitechtől. ez elég alap 2x2w meg a mélye 6 és azon vagyok hogy ha egyszer csere elé kerülök milyen árfekvésben kell gondolkodnom 15-20 ezer környékén már lehet kapni tűrhetőket? (megjegyzem ezzel sincs bajom pedig ahogy ránéztem eléggé kis semmis ez már)
2014. márc. 28. 16:03
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és igen mégvalami! minden 2.1-nél úgy működik az összerakás mint ennél hogy a két kicsi egy jack dugóval csatlakozik a mélybe és onnan is egy jack megy a gépbe? szóval összesen egy megy a gépbe (az 5.1nél azzal is megszenvedtem mit hová kell dugdosni)
2014. márc. 28. 16:06
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem egy egész kis kezdetleges genius 2.1-es szettem.

A "mélyládába" kell bedugni a két hangszórót (2 dugó)+egy jack kimenet a gépbe. aztán ezeken felül van egy hangerőszabályzó.

[link]

2014. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tengor ***** válasza:

Típusa válogatja, hogy mit hova kell dugni. Abban azonban mindegyik megegyezik, hogy a hangot egy stereo jack kábelen veszik fel.

(Nekem pl Logitechem van és ott a jack az egyik hangszóróba megy, a hangszóróból meg egy DIN a mélyba és RCA-val van a másik hangszóró bekötve)

2014. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
15-20 ezer ftért lehet "jókat" kapni 2.1ből?
2014. márc. 28. 18:59
 5/6 anonim ***** válasza:
logitechek elég jól szólnak szerintem!
2014. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Genius SW-G2.1 1250

35 W

Nekünk ilyen volt az osztályhangfalunk, és az egész folyosót lefedte. Nagyon állat cucc volt. Kb 20 körül volt az árais

2014. márc. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!