Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 40-50 ezerért milyen hangfalak...

40-50 ezerért milyen hangfalakat tudtok ajánlani, ami olyan 300-600 watt körül van?

Figyelt kérdés

Most szándékozom eladni a hangfalaim, és szeretnék venni egy kicsit komolyabbakat... 40-50 ezrem lenne rá, természetesen párban szeretném megvásárolni őket!

Néztem a SAL passzív hangfalát, de letettem róla, mivel gondolom, hogy gagyi hangú piezo van benne. Speciel nekem Somogyis hangfalam van, épített, de nem az olcsóbb fajtából, így tökéletesen meg vagyok vele elégedve..

Akkor néztem "electronic-star"on is hangfalakat, egész jó árban vannak, de erről azt olvastam, hogy "az electronic-starról még levegőt se vennék" :D

Lényeg lényege, hogy valami jót akarok venni, jó áron, de szóljon is.. mivel általában házi buliba használom/használnám. :)


Ui.: inkább újat szeretnék venni, de ha használt az se akkora baj!


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2014. márc. 26. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

40-50 eft édes kevés hozzá. A legalapabb márkából, ami már szól valahogy a magyar Reflex, egy darab 12 colos mélyközép hangszóró 25 eft. 2-t tudsz venni újonnan, de kell még váltó (20-as), magas (még egy 20-as), láda (még egy 20-as). Egyben olcsóbban megkapod, de nem 40-50 eft-ért...


Ha házibuliba kell, és 40-50 ezred van rá, én vennék egy pár 15 colos somogyi mélyközepet, mondjuk az SR szériából, meg 1 pár DP35-ös ringet. Csinálnék hozzá hangváltót. Belerakod két 80 literes 35Hz-re hangolt ládába. És lehet vele otthon, házibuliban döngölni. Ha nem elég, raknék oldalanként 2 darab 15 colos mélyközepet, 2 magasat 160 literbe. Bár már azt se futja ki 50 eft.

Egy olyan hangfal ami valóban terhelhető 300 watt fölött folyamatosan, használtan darab áron van 50 eft, a legalsó kategóriából. Nem elrémiszteni akarlak, csak tisztázni, hogy ez egy iszonyatosan drága hobbi. 1 havi minimálbérért max. 1 darab hangfalat kapsz az alsó kategóriából, ami már használható is valamire. Használtan talán 70-80 eft-ért találsz egy jobb féle top láda párt.

djborze.hu itt nézelődj.

2014. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!