Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék egy fényképezőt...

Szeretnék egy fényképezőt vásárolni karácsonyra, melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

Számomra fontos tulajdonságok:


- akkumulátoros (NEM! elem: pl. AA, AAA),

- szép képkészítés (mondjuk 10 megapixeltől);

- belső tárhely, bővíthető (xD, microSD, SD)

- max. 25.000 Ft-ért


Samsung ES55-öst be merjem vállalni. Mert sajnos ebben az árkategóriában nincsenek jobb gépek?


2009. dec. 17. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudom hogy 25e a határ, de én ezt tudnám javasolni ebben a kategóriában:

[link]

2009. dec. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában még nincsenek olyan igazán jó gépek, de egy tanácsot ha mondhatnák ne azt nézd hogy hány megapixeles a kamera mert attól jobb képeid nem lesznek maximum rosszabb minél nagyobb az érzékelője a határ szerintem a 7 megapixel az ilyen kis kompaktoknál, mert az érzékelőjük kicsi ezért sötétben vagy már kicsit sötétebb helyeken zajos nem szép képeket készítenek.
2009. dec. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen van és sosem volt gondom vele, ezért csak ajánlani tudom:)

2009. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó válasszal csak az akummulátor típusával van a baj, mert AA-s. Nem igaz az, hogy az elem sokkal hamarabb lemerül, mint az aksi?
2009. dec. 18. 06:46
 5/7 Pityupocse ***** válasza:
Szerintem inkab akusat vegyel! nem kerul annyi penzbe mert 1x megvetted, es evekig toltheted ujra! Mig elemet, aktiv hasznalatnal hetente kell vegyel! Tovabba olyan tanulmanyt is olvastam, hogy 6 mrgapixel utan a szemunk nem kepes kulonbseget tenni a minoseg kozott, tehat ertelmetlen 10-12 mp cuccot venni, az optikalis zoomra figyelj mert az lenyeges, es manapsag mar nem art, ha jominosegu vidot keszit!
2009. dec. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vegyél elemmel működőt mert azok is sokat bírják. Én Olympus SP565-ben Sanyo Eneloop 2000mAh akkukat használok és kb 500 képet bír aminek fele vakuval volt készítve. Ha lemerülnek egy kiránduláson bemész egy üzletbe és veszel alkáli elemet. Fényképezőgép vásárlásakor figyelj a nagylátószögre is (legalább 32-33mm vagy alatta). Nem a megapixel számít!
2009. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megne vedd az elemeset. Nekem is az van,és a drága energizer elem is lemerült benne 2 óra fényképeés után.a feltöltős elemről ne is beszéljünk,mert 1 óra után azt mondta hogy kakukk.. lehet a gépemmel van valami gubanc,de egy ideig tökéletesen működött.
2009. dec. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!