Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan kapcsoljam ki a tablete...

Hogyan kapcsoljam ki a tabletem? (bővebben. )

Figyelt kérdés

Myaudio tablet series 9-em van és az elmúlt 2 napban kétszer előfordult, hogy amikor kiakartam kapcsolni vagy csak "szundiba" akartam tenni, akkor nem reagált a kikapcs/power gomb. Hiába nyomtam hosszan a gombot, semmi. Egy idő után újra jó lett, de ha lehetne szeretném ezt elkerülni vagy esetleg valamivel "orvosolni". Valami ötlet?


Előre is köszönöm!


2014. márc. 17. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én tabletem ki-be kapcsoló gombja is eléggé vacak, nem mindíg reagál. A szervizben azt mondták, hogy a reset -et nyomlam meg, akkor visszaáll. Keress a tableteden ilyen gombot, vagy lyukat. Az én reset gombom is egy apró pici lyuk, amibe egy tűhegyű cerura hegye fér bele. Azzal kell megnyomni. Érezni, amikor kapcsol. Nálam a tablet egyik oldal-élén található, cca 1 mm-es lyuk.
2014. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!