Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használt, de jó állapotú...

Használt, de jó állapotú laptopot mennyiért lehet venni Budapesten és hol?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt azért fogalmazd meg, mire szeretnéd használni, mert így lehetetlen megválaszolni..

Van már ca. 30-ért PIII. Én PII-őn /proc. és RAM a maximum ami itt lehetséges/ netezek, ha a nagygép foglalt, megiszok egy kávét, amig feláll, utána normál.

Üdv: StMiklos

2009. dec. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mire szeretném? Hát netezésre( főleg levelek olvasása,pdf fájlok megnyitása, és még zenehallgatás a Youtube-on) Illetve legyen word,excel, nyomtatási lehetőség.. Wifis is legyen. (Amire egy átlagos egyetemistának szüksége van ha albiba költözik és nincs netje.)Köszi! :) 22/L
2009. dec. 15. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Neten nézz körül, konkrét címet én sem tudok adni, sok helyen kínálnak, a WiFi régebbieknál ritkábban van benne, de az egy USB-s WiFi adapterrel ca. 3500Ft. megoldható.

Üdv: StMiklos

2009. dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

Menyit szánsz a dologra? mert lehet hogy jobban jársz egy új netbookkal feltéve hogy ha nincs túl lapaj tenyered de ez egy nőnél csak nem játszik :) mert akkor nem tudsz rajta gépelni.


De ilyen 60e ft körül lehet kapni arra hogy mozzilába v. chromeba egy pár ablakban böngészél közben msn-en, youtube el mennyen arra ezzek is jók böven. És azért ez még is új, te lakod be előszőr, van rá egy év normális gari stb.

pl.: ezzek:


[link]


[link]


de igazából csak keresni kell lehet hogy vaterán meg társain kifogható még olcsobban új. csak úgye ott nincs gari de az neked eredetileg semm volt akkora feltétel. :)


üdv,

Attila

2009. dec. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi,azóta megoldottam... :) kaptam apától egy IBM-et :)nagyon tetszik!
2009. dec. 27. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!