Szerintetek menyit kerjek ezert a gepert? Lent adatok:

Figyelt kérdés

Karacsonyra kaptam egy gepet elege jo konfiguracioval, a testverem dobta ossze szuleim tamogatak:

Alaplap:MSI H61M-P3/W8-birja a 16 GB RAM ot

Video kartya: Gigabyte nVidia GeForce GT 630 , 2GB , 128 bit,1600 Mhz

Ram:Kingston DDR3 4GB , 1333 Mhz

Proceszor:Intell Pentium 2,9 GHz , ketmag ,Feltuningolva 4,2 Ghz hutes biztositva egy Thermaltake Pc cooler fembordakal. (Tuningot sajat kezuleg vegeztem)

HDD-Toshiba 1 TB

5.1 es mukodik direkt a Realteck jovoltabol

-Az a gond vele hogy en AMD-s vagyok es kiszedtem valahogy a batyambol hogy az egesz Pc- osszesen 158.990 forint volt,gephazahoz kapot ajandekba tapot szoval aval nem volt gond,de visszamenoleg en jobbat szeretnek venni, ki is neztem magamnak egyet ami ugy 180.000 Forintba kerulne es a mostanit el szeretnem adni ti menyit adnatok erte??



2014. márc. 15. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de ez nagyon nem ért 160-at, használtan pedig még kevesebbet kapnál érte. Gyenge VGA, alsókategóriás processzor (ráadásul húzott, ezt általában nem szokták szeretni), "ajándék táp" (=olcsó, kínai)... 60 ezer talán.
2014. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ne fájjon a fejed majd valamikor érte megyek!
2014. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!