Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek, szerintetek...

RaZorAnunymous kérdése:

Mi a véleményetek, szerintetek ez az erősítő és két hangfal passzolna egymáshoz?

Figyelt kérdés

A hangfal...

[link]

Az erősítő...

[link] És ha van valami tapasztalatok a Wharfedale hangfalakról (hogy szól a basszusa) akkor szívesen várom azt is.


2014. márc. 11. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Sztem ezeket nagyjából össze lehet boronálni.

Ellenben ennek a Wharfinak vajmi kevés basszusa van, eleve a 20-as mély egy PA hangsugárzóban... 96 dB érzékenység talán megvan, meg terhelhető, viszont cserébe finoman szólva nem megy mélyre, valamit valamiért! Ha jó hatásfokot és aránylag mély basszust akarsz, akkor sokkal nagyobb átmérőjű (és persze sokkal drágább) PA hangsugárzó kell, vagy külön mélyláda...

Ez sztem elsősorban ének sőt inkább beszéd kihangosítására jó.

2014. márc. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én még erre gondoltam. Ez már jobban adná sztem a basszust... [link]
2014. márc. 15. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!