Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik polcsugárzó hangfal...

Melyik polcsugárzó hangfal jobb vétel?

Figyelt kérdés
egy új Tannoy v1 (mindenhol jókat írnak róla és a hifi magazinok szerint egyik legjobb vétel a kategóriában)45000ft,vagy Focal JMlab 706s kifogástalan régebbi típus 50000ft-ér vagy Heco victa 301 erről is csak jókat írnak 30000ft!Sajnos meghallgatásra nincs lehetőségem.A szoba 16nm2-es.
2014. márc. 7. 06:27
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Nézd, az így nehéz kérdés. Legjobb lenne meghallgatni. Nem akarok felelőtlen tanácsokat osztogatni, mert konkrétan ezeket nem hallottam, de az igaz, hogy ennyi pénzért használtan sokkal jobbakat lehet kapni, mint újonnan! (Ha mindenképpen szavazni kellene, akkor a JMlab, mert ahhoz hasonló JMlabot hallottam már és az tisztességesen szólt)
2014. márc. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nézegettem használtakat,de konkrétan egyetlen típust sem találtam ami (szerintem)jobb lenne!Esetleg valamilyen típust tudnátok javasolni?
2014. márc. 9. 07:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom az, hogy nagyon ritka és szélsőséges eset az, hogy az egyik hangsugárzó csak úgy "jobb", mint egy másik. Nekem sokféle van és pláne sok volt, leggyakrabban azonban kölcsönösen bohócot csinálnak egymásból a hangsugárzók ha két párt hasonlítunk össze. Van amiben az egyik jobb, de van amiben meg a másik... És akkor arról nem is beszéltem, hogy mennyire szubjektív az ember ízlése.


Az azért meggondolandó, hogy használt, jó állapotú cucc vásárlása esetén gyakorlatilag 2-3 szorosa lesz pénzed értéke!

2014. márc. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvettem a Tannoyt v1-et, remélem bejön majd,gyakorlatilag abban a kategóriában a lejobb hangu és ár értékűnek nyillvànították szinte az összes külföldi hifi forumokban,és a felhasználok is dicsérik,de majd kiderül milyen lessz!
2014. márc. 11. 06:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!