IPad mini 2 vagy iPad Air? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket vegyem, csak azt nem tudom, hogy elég kényelmes-e a használata az Airnek, mert a Media Marktban túl nagynak tűnt. Egyébként nekem a nagyobb jobban tetszik, de nem rossz kézben tartani? Egyébként játékra, olvasásra, filmre, dokumentumszerkesztésre használnám.

2014. márc. 6. 20:43
 1/4 anonim válasza:

Hát, én nemrég vettem Air-t és nagyon meg avgyok vele elégedve. Nagyon könnyű, így nem nagyon zavar a mérete. Vegyél hozzá egy kényelmes tokot (ne smart covert, kinyúlik és nem annyirahasznos) és úgy könnyű kitámasztani.

Nem tudom, használtál-e már Apple cuccot, de dokumentumszerkesztést kicsit körülményes rajta végrehajtani, szintúgy filmezést is.

Ja és sztem 32 gigásat nézz legalább.

2014. márc. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Egyébként játékokhoz nem nagy?
2014. márc. 8. 11:14
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem iPad 4-em van

a helyedben az Airt választanám, a mini tényeg nagyon kicsi, használtam tesztelésre hetekig

nekem a 4-es nagyon bevált egy hibája van, lehetne könnyebb, amit az air hoz..


viszont érdemes tokban tartani, mert kényelmesebb fogásra, nekem tok nélkül csúszkál a kezemből a fém háta miatt mérettől függetlenül, plusz ha nem lenne tokom, már lehet iPadem sem..annyit odaverem szerencsétlent.


Film a kicsin élvezhetetlen, ezen rendszeresen nézek.


én ajánlom, hogy menj be egy premium resellerbe (ICentre, Istyle) ott az igényeidnek megfelelően segítenek dönteni (nem muszáj azért ott megvenni, ha drágább esetleg)

2014. márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még megfontolom :)
2014. márc. 12. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!