A laptopomra hogy tudnám ingyenesen megszerezni a Microsoft Office 2010-et?

Figyelt kérdés
A legális változatát.
2014. márc. 5. 19:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Bocs, tegnap valamit benéztem, 30 ezres is OEM. 40-ért van cseh (elvileg magyar telepítő is elfogadja a Product key-t): [link]


Amit linkeltek (LibreOffice) egy teljesen ingyenes programcsomag, ráadásul még a forráskódja is szabadon hozzáférhető (bár ez kevesek számára érdekes). Tapasztalataim szerint lehetnek kompatibilitási problémák a Microsoftos formátumokkal (főleg a "hagyományos" doc-kal), de egy próbát mindenképp megér.

2014. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2014. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Régóta használok LibreOffice-t, semmi gondja nincs A 4.1-től kezdve az MS formátumokkal, én általában MSOffice 2003-ra szoktam menteni. Senki meg nem mondja, hogy egy "Power Point" Impress-szel készült. Megállapodás van a cégek és a The Document Foundation között (LibreOffice gazdája).
2014. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13: ki fogom próbálni (tavaly nyáron foglalkoztam vele utoljára), de egyelőre szkeptikus vagyok - évek óta hallok ilyen véleményeket, mégis eddig mindig egy kicsit is bonyolultabb dokumentum* szétcsúszott. De még egyszer, ismétlem magam: próbálja ki a kérdező, mert lehet, hogy neki beválik.

*:teljesen normálisan volt szerkesztve, azaz: szövegek stílusokkal voltak formázva, sortávolságokkal volt megoldva a soremelés, stb...

2014. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron én is a LibreOffice 3.6-ot használtam, az volt az utolsó stabil otthoni változata hosszú ideig. A mainak már jól.
2014. márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!