Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit kell tudni a mini projekto...

Mit kell tudni a mini projektorokról? Mire lehet használni őket? Mozgó kép nézésére alkalmas? Nagyon hangos? Vagy nem hangosabb a nagyoknál, mert a teljesítménye is kisebb? sötét szobában filmnézésre is jó?

Figyelt kérdés

2014. márc. 2. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha hasonló LINK: [link]

mini projektorról kérdezel...

Nincsen hangjuknincs ventilátor benne.LED projektor.

Optimális képátló 1,5/2méter ,vetítési távolság kb 2 méter.

2014. márc. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hogyhogy nincsen ventillátora? A nagy LED-eseknek ugyanúgy van, mint a régieknek.


És egyébként a fényereje mire elég. Bár kisebb felület, de flmet lehet nézni rajta, vag csak prezentációra jó?

2014. márc. 2. 18:49
 3/3 anonim válasza:
Én most vettem egy ilyet, és szerintem sötét szobában teljesen jól lehet vele filmet nézni, sőt ha ég nálam a kislámpa(14W) még teljesen látható a kép. Én kicsit messzebb tettem az ajánlott 4 métertől, kb 4,5-5m-re a vászontól, így 100-120" képátlót kaptam, és még nem szemcsésedett a kép. Egyébként nekem egy kínai ,,H80" nevű projektor van egy sony dav-s300 5.1-el és nagyon jó filmezni vele. Ha nem akarsz sokat költeni, vászon helyett csak egy sima lepedőt teszel a falra(nekem is az van). Remélem segítettem. :)
2014. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!