Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért veszi fel a mikrofonom...

Miért veszi fel a mikrofonom a számítógép hangját?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de pl. ha skypon beszélgetek a haverommal és zenét hallgatok akkor vissza hallja a számítógépet még akkor is amikor a mikrofonon levő gombbal "lemuteolom" magamat(ilyenkor engem természetesen nem hall engem), de ettől függetlenül még hallja a számítógép hangját és én is láttam a "rögzítőeszközöknél" hogy valami nincsen rendben.

Ha a skypnál a skype "muttoló" gombjával némítom le magam akkor nem hall semmit.



2014. márc. 1. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult/hang/ felvétel fülnél vonali bemenetre jobb klikk és letiltás.
2014. márc. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már levan
2014. márc. 1. 23:13
 3/6 A kérdező kommentje:

Észre vettem hogy ha lehúzom a mikrofon félerősítését(microphon boost) 0-ra akkor nem hallatszik vissza, de viszont akkor engemet sem hallnak csak ha kiabálok.


Amúgy ez elég indok arra hogy vissza vigyem a headphonet mert még garanciás.

2014. márc. 1. 23:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem elég indok.

Ha hangos a géped, arrol nem a fejhallgató tehet. A mikrofon tette a dolgát, elektromos jelekké alakította a hangnyomás-változásokat, és neki rohadtul mindegy, hogy az épp a te beszéded, vagy a géped zaja.

2014. márc. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Diego94 válasza:
Erről én is szeretnék tudomást kapni :) Én tudom kicsit bővebben mondani. A hátsó 6 hang be menet ki menet mit tudom én ha abba dugom be a fejhallgatót a rózsaszín piros jackbe akkor semmmi-t nem hall senki a ts-en mert az stereo csak. De ha a gép elejébe ahol csak 2 db jack van direkt a mikrofon és a fejhallgatóra ami rá van csatizva az alaplapon lévő hdaudio kis cuccra amitől használható a két első jack. Na és az 7.1es fülessel használom és 7.1et is ad. De viszont minden hangot fel vesz ami a gépen is történik. Ha beszélek mondjuk ts-en vagy skypon ahogy a kérdező is írta akkor mindent vissza hallanak ha éppen zenét hallgatok ha lövök a gépen ami olyan hangerőt ad mint ahogy én beszélek és el éri az érzékenységet egyből hallja mindenki és ez elég zavaró lehet. De viszont 100szor jobb a hangélmény mint a hátsó stereo minőségbe de egyszerűen nem tudom mit kezdjek ezzel. :( Aki erre tud valami meg oldást annak még adok is valamit eskü :D
2016. okt. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Diego94 válasza:
Ja és hozzá teszem, hogy próbáltam úgy is, hogy a mikrofon ugyan úgy a hátsóról menjen aminél ugye nem adta a gép hangját és előre meg a fejhallgatót ami ugye 100szor minőségibb és erősebb hangzást ad de úgy se működött
2016. okt. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!