Működni fog? S*130 epson nyomtatóba már nem szeretnék színes patront vásárolni csak a feketét utángyártottat elfogadja?

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Az EPSON nyomtatóat 1 év utén úgy dobtam a kukába, ahogy volt. Utángyártott patronokat tettem bele, amikor kifogyott egy , kicseréltem, következő üzenet, cseréljem a következőt. Kicseréltem...és sorban kicseréltette az összeset. Ráadásul az utángyártottat ki kellett csippelni, vettem készüléket, nem sokra mentem, ha egy kifogyott, hiába erőlködtem, hiába csippeltem újra ki , sorban az összeset ki kellett cserélni. Ez szándékos szivatás az epson részéről, benne van a programjában tuti, lehetetlenné akarja tenni az utángyártott patronok használatát, az új pedig csillagászati árú. Próbáld meg csaka feketét cserélni, de szívás lesz. Vettem azután egy DCP-195C brother nyomtatót, 800 ft egy utángyárott patron, nincs chip, egyesével cserélhetem. Viszont a szines nyomtatás nem annyira szép, de nem is erre vettem, olcsó többfunkciós nyomtatónak kiválló. EPSON : messze kerülni.
2014. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat.

:( nekünk több mint 2évég ment az eredeti patronjával.

még nem érkeztem bele próbálni de tegnap sikerült a spar kipakolós részén csak feketét 1000ft-ért venni nem utána gyártott.érkezem belerakni írok.

2014. márc. 1. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!