Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tabletet vegyek? (több...

Egy kocka kérdése:

Milyen tabletet vegyek? (több lent! )

Figyelt kérdés
Most karácsony után leviszik mindennek az árát és én elkezdtdem gondolkodni egy tabletben ami max 40.000FT és van benne Bluetooth az akku kb. 4-5 órát bírjon és a proci cpu Ram se legyen egy rakás sz*r. Ami még fontos:Bluetooth és kijelző:mindegy 7" bőven jó de a 10,1" se lenne rossz (bár az 10,1" ilyen árban sz*r :-( Olyan válaszokat kérek ami saját tapasztalat alapján van kb.1-2 év használat után a márka:hát Asus de nagyjából mindegy

2014. febr. 25. 20:51
 1/2 pofon válasza:
Ha még nem késtem el a válasszal, akkor azt mondanám, hogy mindenképp androidost. Ne windowsosat! Testvéremnek van samsung tabja olyan ami elfogad sim kártyát és szerintem az egy jó kis gép (egy napig bírja az akksi, úgy hogy egész nap le se rakja), mondjuk egy kicsit többe került mint 40. Ha tudsz vegyél Samsungot vagy Lenovót.
2014. febr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm! de annak a tabnak pontosan mi a neve?
2014. febr. 26. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!