Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tablet vagy egy kis laptop?...

Tablet vagy egy kis laptop? Milyet?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs rá nagy keret. Szeretnék egy tabletet, mert elég sokat utazok és jó lenne, ha tudnék, filmezni, netezni, írni a tableten. 40huf amit rátudnék áldozni, de azt is szűkösen. Galaxy tab 3, memopad vagy acer iconia b1-en gondolkoztam. Tudnátok valami jót ilyen áron, vagy olcsóbban mondani? Esetleg egy használt laptoppal többre mennék? Sajnos nincs keret most 100ért laptopot venni. Vagy várnom kellene amíg lesz rá pénzem és egy év múlva veni egy laptopot? Esetleg, ha veszek egy 20ezres myaudiót vagy valami hasonlót azon elfilmezgetek meg netezek és utána laptop? Megérné azt a 20at? vagy ha már tab akkor galaxy félék aztán laptop.

2014. febr. 25. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha csak 40 forintot tudsz rá áldozni, akkor még gyűjtögess kicsit. Egy húszassal be tudok szállni, az már 60 forint, bár még mindig kevés lesz.


Egyébként a laptopnak szerintem sokkal több értelme van, mint a tableteknek, és nem feltétlen a kis laptopnak, hanem a normális méretűnek. Gyűjtögess egy kicsit, aztán majd 120-140 körül vehetsz egyet, amit csak hobbihasználatra szánsz.

2014. febr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ, mire használnád és milyen eszközeid vannak. Mert ha van otthon egy géped, akkor nem létfontosságú egy laptop, főleg utazgatáshoz, cipeli a fene csak ezért. Erre jó lenne egy tablet, esetleg billentyűzetes tokkal. De ha nincs rendes géped, akkor nem lesz elég, inkább egy rendes gépre gyűjts. Vagy ha van egy jobb okostelefonod, az kb jó tab helyett.

Nekem egy olcsó, megnevedd kategóriás tabom van, nem ezen élem az életem, de netezgetni, facebookozni és filmet nézni a vonaton tökéletes. Viszont ha bármi komolyabbat akarok, úgyis előkapom a gépet. Ha nem lenne, akkor azért halott is lennék. :D

Ha kis laptop alatt netbookra gondolsz, akkor azt nem ajánlom. Egy tablettel ki lehet kb váltani és miután már nem annyira trendi, mint pár éve, viszonylag kicsi a választék is. Bár ha nem szereted az android rendszert, és sokat írsz rajta, akkor esetleg.

Legrosszabb esetben pedig vehetsz áruhitelre is gépet. Bár nem ajánlom jó szívvel, de azért mégse olyan, mint lakáshitelt felvenni. :D

2014. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20-30 ezerért ne vegyél tabletet, azok általában egy adag szart se érnek hosszútávon. Ha ennyire nincs pénzed, gyűjtögessél még hozzá, és 120 ezer huf körül kezdj valami laptopban gondolkodni, főleg ha azt se tudod, mire kéne, mert nagyon nem mindegy, hogy laptopra van szükséges vagy elég a tablet is.
2014. febr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Asztali gépem van, de sokat utazok más városba, ahol 3-4 napot töltök. Szövegszerkesztésre tudom nem olyan jó a tab, de emellett filmezésre, netezésre használnám, amikor a nem vagyok itthon. Tudom, a laptop valószínűleg jobb lenne, csak annak az ára több mint duplája a tabletnak és arra nincs most pénzem. De akkor ezek szerint a tablet nem alternatíva, jobban járok ha késÖbb veszek egy laptopot?! Köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. febr. 25. 13:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Laptopot vegyél, 40ezer körül már kapsz használtan Lenovo Thinkpad T61et vagy Hp 6910p-t!
2014. febr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!