Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Házilag építhető aktív mélyláda?

Házilag építhető aktív mélyláda?

Figyelt kérdés

Veni szeretnék egy kb 40cm-es mélyet. Beszéltem egy asztalos ismerősünkkel aki sok hangfalnak épített ládát, tehát ő megcsinálná a ládát. Az lenne a kérdésem hogy lehet venni a mélyhez olyan erősítőt ami fogad erősített jelet?

Mert van egy szobai stereo erősítőm aminek nincs sub kimenete viszont van olyan aktív mély amit attól még rálehet kötni. Énis ilyet szeretnék építeni. Megoldható? Segítséget előre is köszönöm.



2014. febr. 23. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, létezik külön is ilyen sub erősítő.

[link]

Pl. ez, igaz hogy SAL, de ez a sub erősítő a márkától függetlenül, nagyon jó ár/érték arányú. Ha komolyabb kell, találsz felsőbb kategóriában is.

2014. febr. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2014. febr. 24. 11:58
 3/6 anonim ***** válasza:

és hogyan hajtanád meg az aktív subot?

erősítőt, erősítőről csak akkor hajtunk, ha van erre alkalmas kimenete

Hangszóró kimenetről másik erősítőt nem hajtunk!

2014. febr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van olyan aktív mélyláda amit lehet mert fogad erősített jelet tehát nekem ilyen beépíthető erősítő kéne amit a stereo erősítőmmel hajtanék.
2014. febr. 24. 14:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit linkeltem első hsz-be tökéletesen alkalmas a célra... Le tudja szedni a vonal szintű jelet egy erősítő magas szintű kimenetéről.
2014. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tudom ezért írtam hogy köszönöm. Több mint valószínű hogy az lesz egy jó méllyel ;)
2014. febr. 24. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!