Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az Apple EarPods megéri az árát?

Az Apple EarPods megéri az árát?

Figyelt kérdés
10 000 Ft. Ebben az értékben keresek nagyon jó minőségű fül- vagy fejhallgatót. Az agybadugós fejhallgatókat mellőzném ha lehet. Előre is köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 15. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a telefonhoz kaptam, ahhoz képest, hogy telefonhoz csomagolva volt, egész jó, de felét sem adnám ki érte - viszont nálam a viszonyítási alapot "agybadugós" adja.
2014. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó pár éve olcsó vackokat használtam fülhallgatónak, később továbbléptem egy jófajta agybadugósra. Szerettem, jól szólt a hangok a helyükön voltak és volt basszus is. Két bajom volt vele, bosszantott, hogy be kell dugnom cuppanósra a fülembe, nem éreztem néha jól teljesen elzárva magam a külvilágtól. Másodszor pedig gyakran kellett pucolnom, a fülemet és a hallgatót is egyszerre.

Aztán kaptam iPhonet majd vettem egy Earpodot, azt kell mondjam nem bántam meg. Több mint egy éve használom, még sehol nem szakadt el, tény hogy nagyon vigyázok rá, mindig a saját dobozába visszarendezem. Szerintem jól szól, nem vagyok szakértő, de az biztos, hogy minden hang hallható. Nagyon jó benne, hogy hosszabb használat után sem nyom, kényelmes. Ahhoz képest hogy normál fülhallgató egész jól kizárja a külvilágot. iPhoneal használva a gombok is jól jönnek rajta, gyakran azzal telefonálok. (nemtudom melyik telefon támogatja még)

2014. febr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!