Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sata 2 elfogad e sata 3 mat?...

Sata 2 elfogad e sata 3 mat? Vagy az e egyaltalan az alaplapom?

Figyelt kérdés

a laptopomba van egy seageate hdd ami tudom hogy sata 2 es es en kineztem egy samsung 128 gb s ssd-t nagyon olcson ami sata 3 mas felismeri e a laptopom egyaltalan sata 3mas e ?

a laptop Fuzitsu siemens esprimo mobile v5505 menni fog ?

Ha keresnetek a neten nem tudom az alaplapom nevet mert darabokbol oszerakott a laptop !!!



2014. febr. 13. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen természetesen elfogadja,

csak nem fogja teljesen kihasználni

a notebook az SSD- t ami a sebességet illeti.

2014. ápr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Oda-vissza kompatibilis egymással a SATA2-SATA3. Elméletben a SATA2-n a SATA3-as meghajtó kicsit lassabb lesz. Egy SATA2-n működő SSD a gyakorlatban szinte csak a teszteknél lesz lassabb, a mindennapi használat során nem vehető észre nagyobb lassulás. Egy merevlemeznél meg szinte mindegy, hogy SATA2 vagy 3, lévén a SATA2 sebességét sem érik el a lemezek.
2014. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kulcszó nem tudom mikor lett kitöltve, de használd, ha egy mód van rá. Elképesztő, hogy naponta elég sokat az oldalon vagyok és kellett két hónap, hogy belefussak a fenti kérdésbe, hiába van a figyelt kulcsszavak között.
2014. ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!