A SAMSUNG UE 40 F6320 3D Smart LED tv-ben van 2D-3D Konverter? Vagy ehez a Készülékhez még vennem kell valamit hogy 3D-ben nézhessem a müsorokat?

Figyelt kérdés

#Samsung Tv #2D-3D konverter
2014. febr. 12. 20:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Igen, van benne "2D-3D Konverter", ami semmit nem ér. Ez közel sem 3D, csak valami utánzat. Ezt is szemüveggel tudod használni, de mint mondtam semmi az egész.


Ha valós 3D-t nézel rajta, az nem rossz, de engem az sem ragadott magával. Tehát nem kell venned semmit, kapsz a készülékhez 2 db. szemcsit.

2014. febr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Kb 1szer fogod használni életedben. De a rendes 3D-t se sokszor, akármilyen jó is (tényleg jó amúgy)
2014. febr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Az első kettőnek nincs 3d-s tvéje. Nekem van és minden filmet amit lehet abban töltök le. Persze az adást nem úgy nézem.
2014. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

"Az első kettőnek nincs 3d-s tvéje."


Az elsőnek van 3d-s tvéje!! Az elsőnek tetszik a 3D, de nem jött be annyira. Ezzel nem vagyok egyedül, járj utána. Igazából a 3D-s tv egy kudarc lett, nem hozta a várt érdeklődést.

2014. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Akkor azért élvezhető a D vagy korántsem?
2014. febr. 12. 21:36
 6/26 A kérdező kommentje:
És mit jelent az hogy valós 3D?
2014. febr. 12. 21:40
 7/26 anonim ***** válasza:
Vannak az ún. sztereo vak emberek akik nem látják. Én speciel nagyon szeretem, igaz hogy ilyen kis tvén nem biztos hogy élvezhető lenne.
2014. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Természetesen élvezhető! Nagyon klassz meg minden, de csak míg új. Aztán már nem olyan érdekes,inkább fárasztó, problémás,(szemüveg) és stb.


Ettől függetlenül azt mondom, hogy mindenképp ilyen tv-t vegyél. Miért nem tudja ezt is?! Jó lesz, érdekes, látványos.

2014. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

"Vannak az ún. sztereo vak emberek akik nem látják."


Mondasz még hasonló idiótaságokat a kedvemért? Az előbb, hogy nekünk nincs ilyen tv, most meg ez. Látjuk a 3D-t, tetszik is, de nem használjuk gyakran, az előbb említett okokból kifolyólag. Érthető voltam??

2014. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

"És mit jelent az hogy valós 3D?"


Egyszer van az amikor 2D-ből 3D-be alakít a tv bármilyen műsort. Erre mondtam, hogy semmit nem ér. Ez csak egy utánzat, nem valós 3D.


Ha valós, több dimenziós műsort szeretnél nézni, akkor vagy vásárolsz eredetit, vagy a megfelelő helyről letöltöd:)

2014. febr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!