Gyuszika95 kérdése:

Mac minit szertnék venni. Konfigja: 1TB,8 GB Ram, i7 2,6GHz. Azt nem tudom, hogy melyikkel lenne a gyorsabb,1 TB Fusion Drive vagy 256-os SSD-vel?

Figyelt kérdés
Videóvágásra, kevés játékra, és átlagos feladatokra használnám.

2014. febr. 10. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt tényleg csak nagyon kevés játékra lehet használni - Intel HD4000 nem játékra termett.

SSD gyorsabb, mint a Fusion drive (amely egyébként egy SSD-t használ gyorsítótárazásra a HDD mellett), de utóbbi jó kompromisszumot jelenthet.

2014. febr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel ideókat vágsz így gondolom sok tárhelyre lesz szükség. Legfeljebb későbbiekben veszel egy külső Thunderbolt-os racket és akkor mehet bele az SSD.
2014. aug. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nem Tomka válasza:
Az SSD-set vedd, de most már van 2014-es is jobb grafikával (Intel HD 5000/Irish). Én pont most vettem karácsonyra.
2014. dec. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!