Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » S. O. S. Felpontozlak! A My...

S. O. S. Felpontozlak! A My audio 7040 7 jó lenne hacsak internetezésre, facebookozásra, zene hallgatásra és néha videó nézésre használnám?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 15:28
1 2
 1/11 Tengor ***** válasza:
Amíg működik biztosan jó, de én egy megbízható márkát vennék inkább.
2014. febr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ha lenne több pénzem... És az ilyen nagyon hamar bedöglik? Nem használnám játékra vagy valmire ami túl terhelné egyébként köszi a gyors választ ment a zöld pacsi
2014. febr. 10. 15:37
 3/11 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok sürgős
2014. febr. 10. 15:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne vegyél mert akármit csinálsz szarakodni fog. Örülj ha bekapcsol. Egy 35 ezer forintos allfine kínai tab tulaja vagyok. Egy hónapban átlag 3-3,5 hetet szervizben tölt. Ha éppen nálam van, akkor borzalmas a használati élmény(?). Szar kijelző, akksi 2 óra alatt lemerül és most mániája hogy 34-37 óráig kell töltenem, szerintem behalt valami benne már megint. Pedig én se csináltam vele semmi extra dolgot. Azt mondom szánj rá 45 ezret és asus memo pad hd 7-et vegyél.
2014. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor marad a gyűjtögetés köszi a válaszokat mentek a pacsik
2014. febr. 10. 15:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy éve van Samsung Galaxy Tab2-m, semmi baja, soha nem fagyott le, nem ment tönkre az akku, vagy a töltő, le lehet tölteni bármit a Google Play-ről. Videók is futnak rajta, játékokra is jó (de kell bele 16 GB microSD kártya). Megbízható, de nem a legjobb kategória. Myaudio-nál Google Play le van tiltva, mert a gyártó törtet telepített rá.
2014. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerezz be használt IPhone-t vagy Nexust.
2014. febr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nektek is mentek a pacsik
2014. febr. 11. 16:54
 9/11 plasztik@ä ***** válasza:
sony xperia s vagy z tab
2014. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A tablet s már nem éri meg, de ez a kettő már nagyon nem az az árkategória mint a kérdésben említett szutyok. De ha a kérdező megteheti akkor ajánlom én is a tablet z-t.
2014. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!