Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps 4-nél amikor vásárolni...

Matthew4 kérdése:

Ps 4-nél amikor vásárolni akarok ps+-ról azt írja ki h hibás a bankkártya adatai. Már számtalanszor ellenőriztem és jó adatokat írok be. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

#PlayStation 4 #hibás bankkártya
2014. febr. 9. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Magyar Store-on akarsz vásárolni? Ha nem, akkor itt a hiba.
2014. febr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
angol storbol szeretnek vasarolni.sok ismerosom igy csinalta...nekik sikerult.akkor az hogy lehet?na de mind1 ha hazaerek megprobalom a magyart.koszi a segitseget.
2014. febr. 10. 09:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Feltöltőkártyát vettek, máshogy nem lehetséges.
2014. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
dehogy vettek előttem csinálta haver.am tegnap kiprobáltam magyarral.ugyanazokat az adatokat adtam meg a profilomnál ami a kártyán van és semmi.....még mindig szar
2014. febr. 11. 12:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor meg magyar store-ról akartak vásárolni, mert UK Store-on csak UK címmel regisztrált bankkártyával lehet vásárolni (egyébként a HUN Store is angol nyelvű, szóval az ne tévesszen meg).


De ha itthon sem engedett, akkor lehet, hogy csak dombornyomott kártyával lehet, ha meg dombornyomott bankkártyád van, akkor hagynám az egészet, nem éri meg ennyit szarozni, vegyél UK-ra feltöltőkártyát a livekodok.com-ról és még olcsóbban is megúszod, szinte mindenki itt veszi a feltöltőkártyáját, hisz ez a legegyszerűbb, leggyorsabb, legolcsóbb.

2014. febr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!