Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy Beats Solo HD-m van és le...

Juliuscezar kérdése:

Egy Beats Solo HD-m van és le akarom cserélni egy újra én a Mixr -re gondoltam. Én nagyon meg vagyok elégedve a mostanival és gondolom a Mixr az talán mégis jobb valamivel vagy megse?

Figyelt kérdés
Most nekem egy Beats Solo HD -m van és nem is az hogy le cserélnek de valahogy levált a felső pant ahol ki van tömve az a puha gumiszerűség és ahol én lakom ott a javittatasa annyi mintha egy újat vennék szóval csak az hogy a most jobb mind a Solo HD? Mer arra szeretném lecserélni.Svájcban lakom és itt annyiba kerül a javittatas mintha újat vennék és igen ez lenne a kérdésem hogy megéri e a Mixr -re cserélni

#Fejhalgatok #Elketronikus ezkozok
2014. febr. 8. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Húzós a dolog, szerintem nem éri meg. A mixr egy kifejezetten kényelmetlen fejhallgató, ugyan jól szól, de kényelmetlen. Én azt javaslom, keress egy helyet, ahol ki tudod őket próbálni. Amúgy szerintem a Studio az, ami tényleg nagyon ott van, mind dizájnilag, mind hangzásilag.
2014. febr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát Jah igazad van ki kell próbálni de a stúdió az túl nagy de lehet hogy nem nem tudom de a Mixr jobban szól?
2014. febr. 8. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre sajnos csak olyan választ tudok neked adni, hogy igen jobban szól, de sokkal kényelmetlenebb is. Szóval ha sokat van rajtad, én nem annyira ajánlanám. Tényleg az lenne a legjobb, ha kipróbálnád őket, és az alapján választanál.
2014. febr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja az lenne a legjobb igazad van köszi szépen a valaszodat.
2014. febr. 9. 23:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha kíváncsi vagy hogy hogy hogy választottam akkor most elmondom hogy minden típusú fülhallgatót a minden márkát minden árkategóriában mar mind ami az üzletben volt (MediaMarkt) márkák:sms,Marsall vagy hogy írják,Beats sennheiser, sony, jah ezek voltak de a legjobb amit vóalasztottam az a Beats Studio Pro -voltami a legjobban szólt.
2014. febr. 12. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy megosztottad ezt velem. Én a Studio 2.0 -t választottam volna, de ez én vagyok! Ha szerinted az volt a legjobb, akkor természetes, hogy arra esett a választásod :D
2014. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ne értsd férre a Studio 2.0 is borzasztóan jó,jobb mint a Solo HD de nekem az jött be.... :-) ahogy mondtad kinek mi :-)
2014. febr. 15. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!